Seniors E/1/2

  1. 1 James Philips, Dream Cycling RT
  2. 2 Justin Hoy, NFTO
  3. 3 Jason White, Ride 24/7
  4. 4 James Lewis, NFTO
  5. 5 Ashley Hutchison, VC St Raphael
  6. 6 Luke Nolan, Cycology Sunwise
  7. 7 Sean Townsend, Radeon Bike Science RT
  8. 8 Matt Franklin, Bristol RC
  9. 9 = Liam Bromiley, University of Bath
  10. 9 = Malcolm Dixon, Dream CRT
  11. 11 Matt Witts, Ride 24/7
  12. 12 Grant Bayton, Ride 24/7
  13. 13 = Ben Simmons, Alé DMT Cipolini UK
  14. 13 = Richard Mardle, NFTO
  15. 15 Gareth Turner, Performance Cycles
  16. 16 Joseph Lineham, RP Vision RT
  17. 17 = Craig Walduck, Dream Cycling RT
  18. 17 = Dan Mckimm, Neon Velo CT
  19. 17 = Jonathan Mould, JLT Condor
  20. 17 = Tristan Robbins, Madison Genesis

Seniors 3/4

  1. 1 Tom Sharpe, University of Bristol
  2. 2 John Wager, Felt Racing
  3. 3 Micheal Bradbury, Ride 24/7
  4. 4 Matt Witts, Ride 24/7
  5. 5 George Jones, VC St Raphael
  6. 6 Samuel Adey, Performance Cycles
  7. 7 = Steve Thomas, Dream CC
  8. 7 = Will Swarbrick, Bath CC
  9. 9 William Crofts, Performance Cycles
  10. 10 Liam Cahill, Cyclogy Sunwise
  11. 11 Robert Telford, Veloton Team
  12. 12 Neil Wolstencroft, BCDS
  13. 13 Barnaby Cox, Cycology Sunwise
  14. 14 Jack Webb, Army CRT
  15. 15 Andrew Edwards, Bristol RC
  16. 16 Duncan Lancashire, Bath CC
  17. 17 = George Beck, Bath CC
  18. 17 = Giles Clarke, RP Vision RT
  19. 17 = Jamie Wilkins, Veloton
  20. 20 = Ian Studley, Cowley Road Condors
  21. 20 = James Meakin, VK Viking Copyright
  22. 20 = Jim Jones, Performance Cycles
  23. 20 = Steven Whitehurst, Radeon Bike Science RT

Under 8's Boys

  1. 1 Charlie Pears, Bath CC
  2. 2 Billy Ashworth
  3. 3 Daniel Wallace
  4. 4 Fraser Fallows
  5. 5 Rowan Cole
  6. 6 Daniel Baker
  7. 7 Darwin Horton

Under 8's Girls

  1. 1 Sophie Metaclafe, Chippenham Wheelers
  2. 2 Naomi Aitkenhead

Under 10's Boys

  1. 1 Harvey Smith, Cotswold Veldrijden
  2. 2 Charlie Hoy, Felt Racing
  3. 3 Oscar Anderton, Sulis Scorpians
  4. 4 Sam Fisher, Maindy Flyers Youth CC
  5. 5 Scott Baker
  6. 6 Samuel Pritchard, Mickey Cranks CC
  7. 7 Archie Strange
  8. 8 Joe Winfield, North Devon Whs
  9. 9 Alex Freegard, Chippenham Whs
  10. 10 Pheonix Horton

Under 10's Girls

  1. 1 Grace Metcalfe, Chippenham Whs
  2. 2 Anwen Crowther, Sulis Scorpians
  3. 3 Alice Taylor, Newport Youth Velo
  4. 4 = Erin Loveless, Hillingdon Ss
  5. 4 = Elisabeth Norman, Newport Youth Velo
  6. 4 = Beth Morgan, Newport Youth Velo

Under 12's Boys

  1. 1 Kyle Jones, Maindy Flyers Youth CC
  2. 2 Jed Smithson, Hillingdon SS
  3. 3 Daniel Wylie Morris, M & D Fusion RT Gear Club Worx
  4. 4 Jack Webb, Newport Youth Velo CC
  5. 5 Jakob Hudson, BCDS
  6. 6 Hayden Thomas, BCDS
  7. 7 = Will Shardlow
  8. 7 = Joel Maclean Howell, Cardiff Jif
  9. 9 Daniel Aitkenhead, Chippenham Whs
  10. 10 George Gray, Zappis RT
  11. 11 Jude Munday, BCDS
  12. 12 = Morgan Lloyd, Towy Riders
  13. 12 = Daniel Taylor, Newport Youth Velo CC
  14. 14 Jamie Whitcher, Poole Whs
  15. 15 = Daniel Butler
  16. 15 = Ben Bissen, HSS
  17. 17 Alexander Uphill, HSS

Under 12's Girls

  1. 1 Bethany Bennett, Towy Riders
  2. 2 Aoife O Neill, Chippenham Whs
  3. 3 Zoe Backstedt, Maindy Flyers Youth CC
  4. 4 Ella Maclean Howell, Cardiff Jif
  5. 5 Awen Roberts, Towy Riders
  6. 6 Isabelle Crowther, Sulis Scorpians
  7. 7 Caitlin Loveless, Hillingdon SS

Under 14's Boys

  1. 1 Rhys Thomas, M & D Fusion RT Gear Club Worx
  2. 2 Liam James Morris, Maindy Flyers
  3. 3 Ryan Abram, Newport Youth Velo CC
  4. 4 Evan Richards, Towy Riders
  5. 5 Jaques Taylor, Newport Youth Velo CC
  6. 6 Sam Kelly, BCDS
  7. 7 Mateusz Rydlewski, BCDS
  8. 8 Euan Taylor, SAS
  9. 9 = David Hird, Stratford CC
  10. 9 = Che Theaker, Abergavenny RC
  11. 11 Harry Denness, SAS
  12. 12 Joseph Williams, BCDS
  13. 13 Nathaniel Brookes, Gillingham & Dist Whlrs
  14. 14 Harvey Lawson, Cycology Sunwise
  15. 15 Robert Morgan, Newport Youth Velo CC
  16. 16 = Harry Kirby, Outdoor Traders
  17. 16 = Alexander Hughes, Abergavenny RC
  18. 18 = Thomas Day, Poole Whlrs
  19. 18 = Luca Munday, BCDS
  20. 20 Louis Hay, Newport Youth Velo CC
  21. 21 Thiomas Bjelland, BCDS
  22. 22 Samuel Butters, Sulis Scorpians
  23. 23 = Oliver Murdock
  24. 23 = Bryn Ruck, Sulis Scorpians

Under 14's Girls

  1. 1 Laura Curle, BCDS
  2. 2 Rachel O Connell
  3. 3 Collette Crowther, Sulis Scorpians
  4. 4 = Emma Finucane
  5. 4 = Daisy Davies, Gillingham & Dist Whlrs
  6. 6 Rosie Finucane
  7. 7 Izzy Brickell, Farnham Whlrs

Under 16's Boys

  1. 1 Nathan Huynh, Cotswold Veldrijden
  2. 2 George Bazley, BCDS
  3. 3 Freddy Ball, Andover Whlrs
  4. 4 Joshua Price, Ride 24/7
  5. 5 Jamie Bray, Chippenham Whlrs
  6. 6 Connor Chandler, BCDS
  7. 7 Daniel Macclean-Howell, Cardiff Jif
  8. 8 Charlie Kelly, BCDS
  9. 9 = William Matthews, Ride 24/7
  10. 9 = Gabriel Blythe, Outdoors Traders
  11. 11 Ryan Pike, Cardiff Jif
  12. 12 = Owain Roberts, Backstead Cycling
  13. 12 = Morgan Curle, BCDS
  14. 14 Rich Bury, Backstead Cycling
  15. 15 Charlie Shields, BCDS
  16. 16 Harry Tucker, Sulis Scorpians
  17. 17 = Will Bromham, Westbury Whlrs
  18. 17 = Ryan Watkins, UC Yastrad Mynach
  19. 17 = Rowan Ellis, First Chard Whlrs
  20. 17 = Joseph Beckingsale, Abergavenny RC
  21. 17 = James Silcox, Cardiff Ajax

Under 16's Girls

  1. 1 Emily Abram, Newport Youth Velo CC
  2. 2 Lauren Booth, Carnac Planet X
  3. 3 Freya Thatcher, LIV CC Epic Coaching
  4. 4 Jessica Taylor, Newport Youth Velo CC
  5. 5 = Isabelle Ellis, Backstead Cycling
  6. 5 = Elynor Backstedt, Backstead Cycling
  7. 5 = Ellie Shaw, Backstead Cycling
  8. 8 Pfeiffer Georgi, LIV CC Epic Coaching
  9. 9 Chloe Jones, Palmer Park Velo
  10. 10 Niamh Jones, Bike Doctor